Rýchly kontakt +421 903 375 479
click

O nás

Niekoľko slov o nás.
Stavebná firma bola založená v roku 1998 a pôsobila v právnej forme "fyzická osoba " do roku 2007.

 

Niekoľko slov o stavebných realizáciách a histórii stavebnej spoločnosti STAVDOM s.r.o.

V roku 2008 sa zmenila forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným, a taktiež bol zmenený názov firmy.

Stavdom s.r.o je spoločnosť, ktorá sa zaoberá stavebnou výrobou. Už viac ako 10 rokov zákazníkom ponúkame všetko pre kompletnú realizáciu stavby. Vieme reagovať aj na najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Realizáciu náročných diel bez problémov zvládame aj vďaka rozsiahlemu dopravnému parku a stavebným mechanizmom.

Predmetom činnosti našej spoločnosti je realizácia stavieb všetkých druhov podľa požiadaviek klienta, od rekonštrukcie rodinných domov po výstavbu priemyselných stavieb. Pri výstavbe používame moderné technológie, pružne reagujeme a prispôsobujeme sa najnovším požiadavkám stavebného trhu.

Naším hlavným zameraním je stavba rodinných domov. V tejto činnosti máme mnohoročné skúsenosti. Zákazníkom ponúkame bezplatné nezáväzné poradenstvo a predbežnú kalkuláciu ceny.

Náš kolektív

Máme stabilnú pozíciu na Slovenskom stavebnom trhu, ktorú chceme ďalej upevňovať, s kvalitne odvedenou prácou a ústretovým prístupom k zákazníkom. Jadrom nášho úspechu je vysoká technická profesionalita, schopnosť realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch a vysokej kvalite.

Naše cieľe

Základným a dlhodobým cieľom je maximálna spokojnosť klienta a dosiahnutie výhody v konkurenčnej súťaži na stavebnom trhu a posilniť tak trhovú pozíciu spoločnosti.

Kľúčom spoločnosti Stavdom s.r.o. k dosiahnutiu stanoveného dlhodobého cieľa je stanovená ambiciózna stratégia, ktorá definuje základné cieľe, priority a konkrétne úlohy. K jej najvýznamnejším úlohám patrí:

bodKvalita a profesionalita prevedených prác
bodPosilniť trhovú pozíciu spoločnosti prostredníctvom poskytovania širokého rozsahu služieb
bodChrániť životné prostredie

Plnenie cieľov a úloh vyplývajúcich z firemnej stratégie je predpokladom úspešnosti našej stavebnej firmy na stavebnom trhu na Slovensku ako aj v Európskej únii.

Staviame pre život a budujeme budúcnosť!

 

Novinky

1.10.2010
Nové nákladné automobily.

1.1.2011
Naša firma zamestnáva viac ako 30 pracovníkov.

 

Čo o nás hovoria klienti.

“Rýchla a spoľahlivá firma v okrese Martin."

- pán Mendel

“Kvalitne zrekonštruovaná budova našej firmy."

- pán Špoc

“S realizáciou nášho rodinného domu na kľúč sme veľmi spokojní."

- pani Haárová